Wyłudzali kredyty

wiezienie1Policjanci z dolnośląskiej komendy wojewódzkiej zatrzymali czterech mężczyzn podejrzewanych, o co najmniej kilkadziesiąt oszustw i wyłudzeń kredytów oraz towarów w systemie sprzedaży ratalnej. Zatrzymani wpadli na gorącym uczynku. Funkcjonariusze odzyskali już część wyłudzonego towaru, gotówkę ze sprzedaży innych artykułów, a także podrobioną pieczątkę, wykorzystywaną do fałszowania zaświadczeń.

 

Policjanci z dolnośląskiej komendy wojewódzkiej zatrzymali czterech mężczyzn podejrzewanych, o co najmniej kilkadziesiąt oszustw i wyłudzeń kredytów oraz towarów w systemie sprzedaży ratalnej. Zatrzymani wpadli na gorącym uczynku. Funkcjonariusze odzyskali już część wyłudzonego towaru, gotówkę ze sprzedaży innych artykułów, a także podrobioną pieczątkę, wykorzystywaną do fałszowania zaświadczeń.wiezienie1

Policjanci Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą komendy wojewódzkiej we Wrocławiu, w wyniku przeprowadzonej realizacji zatrzymali czterech mężczyzn, podejrzewanych o oszustwa i wyłudzanie kredytów gotówkowych i towarów w systemie sprzedaży ratalnej. Zatrzymani, to mieszkańcy powiatu świdnickiego i wrocławskiego (woj. dolnośląskie) oraz powiatu nyskiego (woj. opolskie), w wieku od 27 do 49 lat. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *