Wyłowiono ciało kobiety

karetka

karetkaJest przełom w sprawie zaginionej dyrektorki przedszkola w Gdyni. Z morza wyłowiono ciało kobiety. Wszystko wskazuje na to, że są to zwłoki poszukiwanej od lutego Iwony Kitowskiej. Wszelkie wątpliwości rozwieje jednak zarządzona już sekcja zwłok.

Jest przełom w sprawie zaginionej dyrektorki przedszkola w Gdyni. Z morza wyłowiono ciało kobiety. Wszystko wskazuje na to, że są to zwłoki poszukiwanej od lutego Iwony Kitowskiej. Wszelkie wątpliwości rozwieje jednak zarządzona już sekcja zwłok.policja1

Ciało kobiety – jak donosi „Dziennik Bałtycki” – zostało wyłowione na wysokości Helu. Było w stanie daleko posuniętego rozkładu. 
Wiele wskazuje na to, że są to zwłoki zaginionej w lutym dyrektorki przedszkola w Gdyni. – Ubiór kobiety może wskazywać na to, że jest to ciało Iwony Kitowskiej. Ponadto znaleziony przy niej klucz pasuje do zamka w jej mieszkaniu – informuje w rozmowie z dziennikiem kom. Michał Rusak z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni. Wszelkie wątpliwości co do tożsamości kobiety, jak i przyczyn jej zgonu rozwieje zarządzona już sekcja zwłok.

interia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *