Wylicytuj 12 twarzy

Wyjątkowy album fotograficzny „12 Twarzy/Faces” został przekazany przez Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum” w Świdnicy na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

12twarzy

Wydawnictwo ma wartość kolekcjonerską, bowiem  ukazało się tylko w nakładzie 700 egzemplarzy.

To biały kruk wśród profesjonalnych książek fotograficznych. Album do Świdnicy trafił podczas Dni Fotografii i dodatkowo jest opatrzony autografem autora – mówi Joanna Gadzińska, prezes Towarzystwa Przyjaciół Chorych „Hospicjum” w Świdnicy i dodaje – My, jako organizacja pożytku publicznego, wiemy doskonale jak ważny jest każdy grosz, dlatego świdnickie „Hospicjum” w ten symboliczny sposób wspiera ideę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka.

Autorem albumu jest Filip Ćwik, reporter, założyciel agencji fotograficznej Napo Images, kilkukrotny laureat najważniejszych konkursów fotograficznych w Polsce. Za jeden z portretów wykonanych w ramach projektu 12 Twarzy/Faces otrzymał nagrodę w konkursie Grand Press Photo.

Publikację będzie można wylicytować w najbliższą niedzielę, 10 stycznia w Galerii Świdnickiej podczas miejskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *