Wyjątkowy kalendarz na 2016 rok

Zdjęcia karmiących swoje maleństwa mam ze świdnickiego stowarzyszenia Mamy co kochamy są ilustracjami wyjątkowego kalendarza na 2016 rok. Na jego nieprzeciętność wpływa przede wszystkim fakt, że cały dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na rehabilitację 5-letniej mieszkanki Świdnicy.

kalendarz-mamy

Wszystkie zdjęcia zostały w różnych miejscach miasta.

Są na nich uwiecznione mamy ze swoimi dziećmi – są to mamy karmiące oraz chustonoszące, które zgodziły się na udział w projekcie – mówi Judyta Odachowska, wiceprezes stowarzyszenia, które wraz z kilkoma innymi osobami spoza organizacji stworzyło kalendarz. – Jest to produkt wyjątkowy, gdyż nie tylko zawiera przepiękne zdjęcia mam, ale również dlatego, że cały dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na rehabilitację 5-letniej mieszkanki Świdnicy, Emilii Pawlak, która od urodzenia cierpi na hydranencephaly – rzadką wadę mózgu. Chcemy jej w ten sposób nieco ulżyć w trudach codziennego życia. Nakład kalendarzy to zaledwie 100 sztuk, co dodatkowo czyni je unikatowymi – wyjaśnia Agnieszka Połoś-Rojewska, prezes stowarzyszenia.

Kalendarze są do nabycia w Informacji Turystycznej w świdnickim Rynku, można je także zamówić drogą internetową kontaktując się ze stowarzyszeniem (mamycokochamy.media@gmail.com). Kalendarze formatu B3 (ok. 35×50 cm) zostały wydrukowane dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta w Świdnicy. Cena jednego egzemplarza to 45 złotych. Zdjęcia do kalendarza wykonało studio Biały Kadr, a nad oprawą graficzną czuwał Krzysztof Odachowski.
raster
To nie pierwsza inicjatywa świdnickich mam działających jako stowarzyszenie od roku. W dorobku SŚM są warsztaty dla rodziców i dzie
ci, zbiórka materiałów szkolnych czy charytatywny Maraton Zumby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *