Wygraj bilety na Maraton Grozy

Halloween Maraton Grozy to wydarzenie, które już 27 października zawładnie umysłami widzów. Punktualnie o godzinie 22.00 rozpocznie się impreza, kierowana wyłącznie do widzów o mocnych nerwach. Tej nocy we wszystkich kinach CINEMA3D w ciągu niespełna sześciu godzin, widzowie zobaczą trzy naprawdę mrożące krew w żyłach filmy. Dla czytelników mamy bilety!

Wybierasz się na „Halloween Maraton Grozy” do CINEMA3D? Puść wodze fantazji i weź udział w wyjątkowym konkursie na najciekawsze przebranie „Halloween” Z pewnością przyciągniesz wzrok niejednej osoby, a dodatkowo powalczysz o atrakcyjnie nagrody. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczestnicy maratonu, którzy przebiorą się lub swoim strojem nawiążą do tematyki eventu i zgłoszą swój udział w konkursie obsłudze kina przed maratonem.

Konkurs na najciekawsze przebranie Halloween, odbędzie się podczas Halloween Maraton Grozy. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczestnicy „Halloween Maraton Grozy”, którzy przebiorą się lub swoim strojem nawiążą do tematyki eventu i zgłoszą swój udział w konkursie obsłudze kina przed maratonem.

PROSTE ZASADY

  1. Kup bilet i zostań uczestnikiem „Halloween Maraton Grozy”
  2. Wypełnij zgłoszenie i oddaj obsłudze kina przed maratonem.
  3. Przebierz się lub nawiąż strojem do tematyki eventu.
  4. Weź udział w maratonie.

Najlepsze stylizacje zostaną wybrane podczas „Halloween Maraton Grozy” przez jury w kinie.

Do wygrania płyty DVD z filmami, barowe zestawy specjalne Halloween, zaproszenia na kolejny maraton.

Regulamin konkursu na stronie: http://swinoujscie.cinema3d.pl/konkurs

KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

Z tej okazji mamy dla naszych Czytelników konkurs, w którym można wygrać jedną podwójną wejściówkę na Maraton Halloween w świdnickim Cinema3D! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Którą częścią serii Piła będzie najnowsza „Piła Dziedzictwo”?

Prawidłową odpowiedź należy do poniedziałku 23.10. do godz. 11.00, przesłać na adres konkurs@swidnickie.pl w treści maila należy podać imię, nazwisko i numer telefonu.

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *