Wygraj bilet na „Trylogię” [KONKURS DLA CZYTELNIKÓW]

Dla naszych czytelników mamy  1 podwójne zaproszenie na spektakl „Trylogia”, który odbędzie się  14 września o  godz. 18.00 w sali teatralnej ŚOK.

 

Dla naszych czytelników mamy  1 podwójne zaproszenie na spektakl „Trylogia”, który odbędzie się  14 września o  godz. 18.00 w sali teatralnej ŚOK.

Spektakl „Trylogia” ma na swoim koncie wiele nagród: Grand Prix 34. Opolskich Konfrontacji Teatralnych, Grand Prix VIII Festiwalu Prapremier w Bydgoszczy, Grand Prix 50. Jubileuszowych Kaliskich Spotkań Teatralnych, Nagroda dla zespołu Trylogii – II Międzynarodowy Festiwal Teatralny Boska Komedia.

„Trylogia” z Narodowego Starego Teatru w Krakowie to odświeżony tekst Henryka Sienkiewicza mówiący o naszym kraju i o naszych bohaterach polskich, walecznych i odważnych, który został napisany „ku pokrzepieniu serc”. Reżyser krakowskiego spektaklu Jan Klata zaprosił do udziału znanych polskich aktorów tj.: Annę Dymną, Ewę Kolasińską, Michała Majnicza, Katarzynę Krzanowską, Romana Gancarczyka, Bolesława Brzozowskiego, Jerzego Święcha, Błażeja Peszka, Małgorzatę Gałkowską, Zbigniewa W. Kaletę, Andrzej Kozaka, Juliusz Chrząstowskiego, Zbigniew Rucińskiego, Pawła Kruszelnickiego.

Czas trwania: 4 godz. /2 przerwy/

Bilety kosztują 50 zł (parter) i 40 zł (balkon), Sprzedaż – Informacja Turystyczna,
http://www.ticketpro.pl/jnp/scena/1650854-trylogia-spektakl-narodowego-starego-teatru-z-krakowa.html starego-teatru-z-krakowa.html

Nasi czytelnicy mogą mieć jedną podwójną wejściówkę ZA DARMO.

Jak ją wygrać?

Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Kto jest reżyserem spektaklu „Trylogia”? i wysłać odpowiedź na adres wiadomosci@swidnickie.pl w treści wpisując imię, nazwisko i nr telefonu (do wiadomości redakcji).

Prawidłowe odpowiedzi należy nadsyłać do poniedziałku, 7 września do godziny 14.00. Zwycięzca zostanie powiadomiony telefonicznie o wygranej w poniedziałek po zakończeniu konkursu. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Fot. użyczone ze strony ŚOK: 18.02.2009 Kraków Narodowy Teatr Stary spektakl pt. Trylogia fot. Bartłomiej Sowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *