Wujek Samo Zło w Świdnicy

pro rec festiwal

pro rec festiwalW Świdnicy pojawi się silna reprezentacja byłych oraz obecnych artystów labela. Raperzy z wytwórni, ramię w ramię z młodą gwardią – siódemką laureatów akcji Pro Test, zaprezentują się na scenie klubu Baszta 7 marca. Do końca stycznia bilety na festiwal będzie można kupić znacznie taniej.

W Świdnicy pojawi się silna reprezentacja byłych oraz obecnych artystów labela. Raperzy z wytwórni, ramię w ramię z młodą gwardią – siódemką laureatów akcji Pro Test, zaprezentują się na scenie klubu Baszta 7 marca. Do końca stycznia bilety na festiwal będzie można kupić znacznie taniej.

pro rec festiwal

W imprezie pod hasłem Pro Rec Hip – Hop Festival swój udział potwierdzili już reprezentanci warszawskiej sceny: Małach/Rufuz, Dj Grubaz, Polska Wersja, HDS oraz Wujek Samo Zło w duecie z producentem muzycznym swojej ostatniej płyty – Filipem Siejką. Dodatkowo, w Świdnicy pojawi się również Egon, znany ze składu NON Koneksja, Roman Bosski oraz najnowsi gracze wytwórni: lubelskie Odgłosy Miasta oraz Pluto z Rzeszowa.

Wspólnie z raperami Pro Rec, na scenie zobaczyć będzie można laureatów akcji ProTest, polegającej na umożliwieniu młodym wykonawcom zaprezentowanie się szerszej publiczności.

Na świdnickiej scenie pojawią się: Raku&Boro, Scroot YS, Demia Doberman, Bori, CJ, Majo GLC oraz Moocha Z.

Bilety do nabycia w rapstore.pl. Pierwsza pula w atrakcyjnej cenie – 25 zł.

opr. bfg, fot. wikipedia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *