Wskaż bandytę i zgarnij nagrodę!

policja30 tysięcy złotych przeznaczonych na wypłaty dla pracowników padło łupem nieznanego sprawcy. Policja szuka zuchwałego złodzieja, który w Świebodzicach napadł na przedsiębiorcę. Za informację wyznaczono nagrodę!
30 tysięcy złotych przeznaczonych na wypłaty dla pracowników padło łupem nieznanego sprawcy. Policja szuka zuchwałego złodzieja, który w Świebodzicach napadł na przedsiębiorcę. Za informację wyznaczono nagrodę!
policja

Do napadu doszło w poniedziałek, 10 grudnia, kilka minut po godzinie 10-tej rano w centrum Świebodzic. Przedsiębiorca wychodził z siedziby Banku Zachodniego WBK przy Alejach Lipowych. Chwilę wcześniej pobrał tam pieniądze na wypłaty dla swoich pracowników. Złodziej przewrócił i poturbował mężczyznę, po czym wyrwał teczkę. Było w niej ponad 30 tysięcy złotych.

Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy prowadzi intensywne czynności w tej sprawie. Póki co jednak, złodziej wciąż jest na wolności.

Być może ewentualnych świadków zdarzenia do kontaktu z policją skusi nagroda. Ufundował ją napadnięty przedsiębiorca. – Nagroda pieniężna trafi do osoby, która wskaże sprawcę tego rozboju lub przyczyni się do jego ujęcia – mówi Agnieszka Bielawska, rzeczniczka prasowa magistratu w Świebodzicach.

Kontakt z Komisariatem Policji w Świebodzicach: telefon 74 856-33-45 lub 997.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *