Wizyta w świdnickim żłobku

Daria Globisz i Wiktoria Hucał z Zespołu Szkół Hotelarsko-Turystycznych w Świdnicy pod opieką pana Łukasza Soboczyńskiego odwiedziły jeden ze świdnickich żłobków, Niepubliczny Klubik Dziecięcy „Tęczowa Przystań”, przy ul. Kościelnej. Było wspólne dekorowanie ciasteczek, a także czytanie wierszy i bajek.

złobek (1) złobek (2) złobek (3)

Wizyta uczennic z klasy 1G miała miejsce 11 grudnia. Uczennice wspólnie z maluchami dekorowały ciasteczka, upieczone wcześniej przez Weronikę Hulecką z kl. 2G, pod kierunkiem pani Ewy Rudownik. Młodzi cukiernicy do dyspozycji mieli lukier, kilka rodzajów cukierków do dekoracji ciast i oczywiście głowy pełne pomysłów. Po skończonej pracy odbyła się degustacja świątecznych wypieków.

Ważnym punktem programu było wspólne czytanie wierszy i bajek, co nie tylko dzieciom, ale także Darii i Wiktorii sprawiło niesamowitą przyjemność. Przez cały czas nad przebiegiem zajęć czuwały panie Magda, Dorota i Martyna, na co dzień pracujące z dziećmi.

Zajęcia zakończyły się rysowaniem, po którym dzieciaczki zjadły drugie śniadanie i udały się na krótką drzemkę. Wydarzenie było ciekawym i cennym doświadczeniem zarówno dla dzieci jak i uczennic.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *