Wizyta mistrza (FOTO)

To już prawie tradycja, bo po raz trzeci, tuż przed świętami Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaroszowie odwiedził trzykrotny mistrz świata w rzucie młotem Paweł Fajdek.

Uczniowie klas czwartych i piątej z wypiekami na twarzy i przygotowanymi kartkami na autografy, oczekiwali na przybycie znakomitego gościa. Po powitaniu przez panią wicedyrektor – Violettę Posłuszną-Koziałkowską, mistrz odpowiadał na pytania zadawane przez uczniów. W odpowiedziach na pytania, padło bardzo wiele wartościowych stwierdzeń z zakresu sportu, wychowania fizycznego, zdrowego odżywiania, zdrowego stylu życia, ciężkiej pracy na treningach, marzeń i dążeń do osiągnięcia sukcesu  i celów życiowych.

Musisz mieć jakiś cel w życiu. Ja dawno temu stanowczo powiedziałem sobie, że chcę być mistrzem w rzucie młotem. Trenując ciężko po osiem godzin dziennie sprawiłem, że moje życzenie się spełniło. Wychowanie fizyczne zawsze lubiłem i interesowałem się sportem. I Wam też radzę zażywać ruchu na świeżym powietrzu, jeść mało słodyczy, a dużo owoców i warzyw – powiedział Paweł Fajdek.

Po zakończeniu serii pytań i odpowiedzi, przyszedł czas na rozdawanie autografów i wspólne zdjęcia. Z rąk pani wicedyrektor Violetty Posłusznej-Koziałkowskiej, mistrz otrzymał podziękowanie i okolicznościową pamiątkę oraz świąteczne życzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *