Świętowali Złote Gody

Złote Gody Państwa PodwórnychWyjątkowe Złote Gody obchodzili państwo Janina i Władysław Podwórny z Gogołowa. Z tej okazji 29 grudnia wójt gminy Teresa Mazurek wraz z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Dorotą Kruźlak wręczyła medale za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznane przez prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Wyjątkowe Złote Gody obchodzili państwo Janina i Władysław Podwórny z Gogołowa. Z tej okazji 29 grudnia wójt gminy Teresa Mazurek wraz z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Dorotą Kruźlak wręczyła medale za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznane przez prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Złote Gody Państwa Podwórnych

Sakramentalne „TAK” państwo Podwórny powiedzieli sobie w maju 1964 r. w Dzierżoniowie. Pan Władysław od 1946 roku jest mieszkańcem Gogołowa. Jubilaci trwają przy złożonej sobie przysiędze od pół wieku. Doczekali się 2 córek, syna oraz 4 wnucząt.

Podczas uroczystości zorganizowanej w domu Janiny i Władysława Podwórnych nie zabrakło życzeń oraz gratulacji od najbliższych. – Te medale, to nagroda za to, że wytrwaliście w miłości i byliście wierni przysiędze złożonej 50 lat temu. Swoim życiem zapisaliście piękną kartę w historii swoich rodzin i naszej gminy. Życzę przede wszystkim zdrowia, bo ono jest najważniejsze i daje radość – mówiła Teresa Mazurek, wójt gminy Świdnica. 

(UG Świdnica)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *