„Wiosna” w naszym mieście

„Jedynka” na opolsko-dolnośląskiej liście Wiosny dr Krzysztof Śmiszek zbierał dzisiaj podpisy na ulicach Świdnicy. Podczas spotkania z dziennikarzami przedstawił również kandydatów z naszego okręgu.

– Mieszkańcy chętnie podpisują się pod listami Wiosny. To daje nadzieję, że do polityki europejskiej wkroczy zmiana – zapewniał media. Podkreślał, że do Brukseli członkowie Wiosny idą, aby zmienić charakter i rozmowę w Unii. – Widzimy, że u bram stoją populiści grający na fobiach i nienawiści- podkreślał Krzysztof Śmiszek. Zaqznaczał, że Wiosna ma program prospołeczny. Propozycje, które będą odpowiadały na oczekiwania wszystkich Europejczyków. – Damy konkrety, a nie abstrakcyjne hasła. Za dwa dni przedstawimy w Warszawie szczegóły – zakończył. Więcej o konferencji i rozmowa z Krzysztofem Śmiszkiem w poniedziałkowym wydaniu Wiadomości Świdnickich.

2 thoughts on “„Wiosna” w naszym mieście

  1. Jakoś wielkiego sukcesu pederaści nie odnieśli, mimo że władza miejscowa mocno ich wspiera (w końcu „swój” kandydat).

  2. Nie chodzi tylko o pederastów.Każdy „Arschloch” pcha się do polityki bez względu na poziom intelektualny.Im skromniejsze IQ tym większe EGO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *