Wild rozpoczął kampanię

wildŚWIDNICA. Patryk Wild reprezentujący stowarzyszenie „Nowoczesny Wałbrzych” rozpoczął oficjalnie swoją kampanię wyborczą.

Patryk Wild reprezentujący stowarzyszenie „Nowoczesny Wałbrzych” rozpoczął oficjalnie swoją kampanię wyborczą. Zapowiedział, że jeżeli zostanie prezydentem na Górze Borowej powstanie kilka wyciągów.

wild

Mieszkający w Stoszowicach, pracujący we Wrocławiu Wild, o fotel prezydenta Wałbrzycha będzie się ubiegał już po raz drugi. Poprzednie wybory z listopada ubiegłego roku unieważniono m.in. dzięki jego protestowi, który złożył przed sądem. – Zrejestrowaliśmy już komitet wyborczy, a obecnie jesteśmy na etapie zbierania podpisów. Jak inni kandydaci potrzebujemy ich 3 tys., ale zamierzamy zebrać więcej – mówi Wild. Szefem jego sztabu został prywatny przedsiębiorca, prowadzący na Starym zdroju sklep komputerowy wraz serwisem, Paweł Orfin. Podczas konferencji prasowej w siedzibie sztabu na wałbrzyskim Rynku, kandydat „Nowoczesnego Wałbrzycha” krytykował działania p.o. prezydenta Wałbrzycha, Romana Szełemeja w sprawie likwidacji składowiska MO-BRUK, które uważa za pozorne. –Wystarczyłbym jeden znak drogowy, który zakazałby wjazdu pojazdów o określonym tonażu na ulice Małopolską. A tak mamy kolejne ciężarówki z toksycznymi odpadami, które przyjeżdżają do Wałbrzycha – zapewniał kandydat. Kojarzony z prezydentem Wrocławia, Rafałem Dutkiewiczem i jego stowarzyszeniem „Dolny Śląsk XXI”, Wild mówił także o rozwoju turystyki w Wałbrzychu i pomyśle stworzenia ośrodka turystyki górskiej pod górą Borową (od strony Podgórza). Kilkakrotnie podkreślał swoją apolityczność.

 

ŹRÓDŁO: regional.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *