Wielkie granie młodych piłkarzy!

Od 6 do 8 marca na sztucznym boisku Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świdnicy odbędzie się druga edycja Memoriału Piłkarskiego Grzegorza Solarza. Na starcie imprezy poświęconej pamięci wieloletniego trenera Polonii-Stali Świdnica stanie 12 drużyn, w tym ubiegłoroczny triumfator – Akademia Piłkarska Piotra Reissa Poznań.

Losowanie gry eliminacyjnych odbyło się w czwartek, 27 lutego. W grupie A zmierzą się: AP Piotra Reissa Poznań, MKS I Żory, Karkonosze Jelenia Góra, Górnik Nowe Miasto Wałbrzych, Akademia Młodego Piłkarza Bolesławiec, TJ Cerveny Kostelec. W grupie B natomiast zmierzą się: Polonia Nysa, Polonia-Stal Świdnica, Akademia Piłkarska Dzierżoniów, Łużyce Lubań, APJD Warszawa, MKS II Żory. W fazie eliminacyjnej obowiązuje system każdy z każdym. Następnie zespoły z miejsc 1-3 utworzą „Ligę Mistrzów”, a z miejsc 4-6 „Ligę Europy”, gdzie z zaliczeniem meczów bezpośrednich wyłoniona zostanie klasyfikacja końcowa.

W piątek, 6 marca mecze rozpoczną się o godzinie 14.15 i potrwają do godziny 20.00, w sobotę od 8.20 do 19.40 i w niedzielę od 8.20 do 16.15. Spotkania trwać będą 2×25 i 2×28 minut. W sumie każdy zespół ma zagwarantowane ponad 200 minut czystej gry. Organizatorzy – Polonia-Stal Świdnica i partnerzy Memoriału zatroszczyli się o atrakcyjne nagrody w postaci voucherów na sprzęt sportowy o wartości od 1200 do 300 złotych. Przypomnijmy, że przed rokiem wygra ekipa AP Piotra Reissa przed SK Sedlec z Czech i Polonią-Stalą Świdnica.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *