Wielka Rapsodia Świdnicka już jutro! [KONKURS]

Wielka Rapsodia Świdnicka w tym roku świętuje 5-lecie. Z tej okazji główna nagroda wzrosła ponad dwukrotnie i wyniesie 1500 zł! Areną pojedynków będzie jak zwykle Klub Bolko. Zapraszamy w najbliższą sobotę o godzinie 18:00

Freestyle to rapowe improwizacje słowne na wylosowany temat. Podczas dotychczasowych edycji, w świdnickiej bitwie wzięło udział ponad 1000 widzów i 100 freestyle’owców z Dolnego Śląska i nie tylko. Dotychczas zwyciężali: Filipek (2014, 2015), Milu (2016, 2017), Madział (2017), Pejter (2018). Dwaj ostatni (Pejter, Madział) zasiądą w jury nadchodzącej edycji. Jako trzeci, skład sędziowski uzupełni Łoker.

Podkłady muzyczne do pojedynków zagra Rad74Nice – reprezentant Produkt74, promotor i wykonawca wielu wałbrzyskich, rapowych wydarzeń. Zgłoszenia do bitwy należy wysyłać najpóźniej do dzisiaj, 15 listopada 2019 na adres: rapsodia@sok.com.pl wpisując w temacie maila: WRS7, a w treści maila podając: ksywę / miasto / numer telefonu.

UWAGA, KONKURS!

Która edycja Wielkiej Rapsodii Świdnickiej odbywa się w tym roku? Wyślij odpowiedź na adres: wiadomosci@swidnickie.pl do godziny 13:00 i wygraj podwójne zaproszenie na jutrzejszą imprezę!

Prosimy o podanie w tytule wiadomości „KONKURS RAPSODIA” oraz dla wiedzy Redakcji imię, nazwisko oraz numer telefonu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *