Wiejska plotkara i piknik (FOTO)

festyn

festynW Krzyżowej trwa Balloon Festival. Niezwykłe wydarzenie rozpoczęło się w piątek i potrwa do dzisiaj, do późnych godzin wieczornych. Na zakończenie wystąpi Limahl oraz odbędzie się pokaz sztucznych ogni.

W Krzyżowej trwa Balloon Festival. Niezwykłe wydarzenie rozpoczęło się w piątek i potrwa do dzisiaj, do późnych godzin wieczornych. Na zakończenie wystąpi Limahl oraz odbędzie się pokaz sztucznych ogni.

festyn

Na terenie kompleksu pałacowego dla widzów każdego dnia przygotowano moc atrakcji dla dzieci i dorosłych: m.in. konkursy z nagrodami, wesołe miasteczko, malowanie twarzy, prezentacja staroci i zabytkowych samochodów, pokazy taneczne, wystawy, turnieje sportowe i koncerty.

IMG 8738

Dzisiaj po godzinie 16.00 wystąpił zespół Tekla Klebetnica, czyli wiejska plotkara. Muzycy pokazali wciągającą grę na cymbałach i wykonali żywiołową muzykę folkową.

Organizatorem trzydniowego wydarzenia jest świdniczanin Krzysztof Zapart, który w ubiegłym roku wziął udział w prestiżowych zawodach o Puchar Gordona Bennetta.

(bfg)

{fcomment}

{gallery}galerie/150510piknik{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *