Wieczorek seniora oficjalnie pełnoletni! (FOTO)

To już 18 lat jak seniorzy z Lutomi Dolnej oraz Lutomi Górnej spotykają się w świetlicy wiejskiej na corocznym „Wieczorku Seniora”. Czas spędzony na rozmowach umilił występ zespołu „Mokrzeszów” oraz zespół „Stokrotki” z Lutomi.

Wspomnienia pierwszych spotkań towarzyszyły podczas tegorocznego „Wieczorku Seniora”. Rozmowy o tym co było, ale również o planach na przyszłość i o tym co należy zmienić. Na pytania co mogą doradzić młodym mieszkańcom gminy, seniorzy z uśmiechem odpowiadali – Najlepiej, aby nie popełniali naszych błędów z młodości.

Wspólny wieczór, w którym mogłam brać udział wraz z zaproszonymi przez was gośćmi pokazał co znaczy „Senior z gminy Świdnica”. Przy każdej okazji staram się wspomnieć jak wspaniałych seniorów posiada gmina. Bo to przecież dzięki wam jesteśmy tutaj – mówiła wójt gminy Świdnica Teresa Mazurek.

Na seniorów uczestniczących w spotkaniu czekała miła niespodzianka. Każda osoba, która ukończyła 80 lat została poproszona o zajęcie przygotowanych miejsc. Wójt oraz przedstawiciele sołectw wręczyli słodki upominek wraz z życzeniami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *