Widziałeś tę 15-latkę?

pietrusiak

pietrusiak15-letnia mieszkanka Wałbrzycha 20 listopada 2013 roku o godzinie siódmej rano wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła. Policja wszczęła za zaginioną poszukiwania. Osoby mające na ten temat jakiekolwiek informacje proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji lub na numer alarmowy 997.

15-letnia mieszkanka Wałbrzycha 20 listopada 2013 roku o godzinie siódmej rano wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła. Policja wszczęła za zaginioną poszukiwania. Osoby mające na ten temat jakiekolwiek informacje proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji lub na numer alarmowy 997.pietrusiak

Zaginona to Natalia PIETRUSIAK. Wzrost około 162 cm, waga 55 kg, sylwetka ciała krępa, włosy proste do ramion koloru jasny brąz, oczy piwne.

Ubrana była w kurtkę koloru białego do pasa marki Puma na zamek pikowana, bluza koloru fioletowego w czarną kratę, spodnie sportowe marki adidas koloru biało-niebieskiego, torba na ramię koloru ciemny granat marki adidas, okulary korekcyjne ramki koloru bordowego

Wszystkie informacje na temat zaginionej prosimy kierować na numery telefonów oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu: 74-84-20-234 lub do Wydziału Kryminalnego: 74–842-02-13 lub 74/842-08-16, ewentualnie na numer policyjnego telefonu alarmowego w całym kraju 997.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *