Świdnicka Orkiestra (PROGRAM)

wosp

wospW niedzielę, 11 stycznia już po raz dwudziesty trzeci zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wolontariusze z puszkami opatrzonymi sercem WOŚP od rana pojawią się na ulicach Świdnicy.

W niedzielę, 11 stycznia już po raz dwudziesty trzeci zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wolontariusze z puszkami opatrzonymi sercem WOŚP od rana pojawią się na ulicach Świdnicy.

wosp

Tym razem zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godną opiekę medyczną seniorów.

Jednym z głównym organizatorów WOŚP w Świdnicy jest w tym roku Galeria Świdnicka i to właśnie  w tym miejscu odbędą się wszystkie wydarzenia tj. koncerty, występy artystyczne oraz światełko do nieba. Impreza startuje o godzinie 12.00 występami lokalnych zespołów wokalnych i tanecznych, a kończy się o godzinie 20.00 pokazem sztucznych ogni.

Ponadto na pasażu galerii odbędzie się mnóstwo imprez towarzyszących. Zaprezentują się m.in. Stowarzyszenie Motocyklowe Rider, Muzeum Broni oraz Szkoła Językowa Smart. PCK pokaże, jak przeprowadzić pierwszą pomoc, a Szkoła Policealna Służb Społecznych i Medycznych przeprowadzi badania ciśnienia krwi i poziomu cukru. Zespól Glingal zadba o najmłodszych licznymi atrakcjami, a Drużyna Braci pokaże swoje repliki broni. Będzie również Clown Fifi i dużo, dużo więcej atrakcji…

Przypominamy, że w tegoroczny WOŚP włączają się również fryzjerzy. Więcej szczegółów tutaj

Co będzie można licytować?

Sponsorami fantów na licytacje są Hotel Red Baron (kolacja dla dwojga ), Instytut Zdrowia i Urody „YASUMI”(bony na zabiegi na ciało), Krzysztof Zapart (lot balonem), Stowarzyszenie Motocyklowe RIDER (orszak weselny motocyklami, koszulki, kalendarze), Cukiernia „Kasia”(tort WOŚP), Sklep INTERMARCHE (bony na zakupy), CONDIZIONE (4 miesięczne karnety na siłownię), Centrum Twórczej zabawy ALE HECA, Szkoła językowa SMART, Chrześcijańska Formacja ASG- Drużyna Braci, Szkoła językowa Mała Lingua, radny Rady Miejskiej Wiesław Żurek, poseł na Sejm Teresa Świło, Piotr Snopczyński, Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, Świdnicki Klub Piłki Ręcznej, Warsztat Terapii Zajęciowej w Mokrzeszowie i Świdnicy, Prezentokracja – wymienia Kamil Janicki, specjalista ds. marketingu z CH Świdnicka Galeria i dodaje: – Poza tym będziemy licytować prace świdnickich artystów, gadżety związane z WOŚP, koszulki, kalendarze itp., biżuterię z kamieni szlachetnych od Moniki Burdki, płytę z autografem KOVALCZYK BIG BAND PROJECT i wiele innych…

 Program świdnickiego finału XXIII Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

12.00-12.10 Rozpoczęcie przez Prezydent Beatę Moskal-Słaniewską

12.10-13.00 Zespół  „Jubilat” i Przyjaciele

13.00-14.00 Występy podopiecznych Studia Artystycznego Katharsis

14.00-15.00 Zespół „Krąg” i Przyjaciele

15.00-15.30 Licytacja 1

16.15-17.00 Licytacja 2

17.00-18.00 koncert „Instytut”

18.00-18.30 Licytacja 3

18.30-19.30 koncert „The Black”

19.30-20.00 Podsumowanie finału, zaproszenie na pokaz sztucznych ogni

20.00- Światełko do nieba

 (bfg), foto Wiktor Bąkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *