„Wiadomości Świdnickie” z kalendarzem

Tradycyjnie w poniedziałek, w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”.  W tym tygodniu dla naszych Czytelników mamy prezent – Kalendarz na 2018 rok! Zapraszamy do redakcji.

Na jedynce temat „Uratowany z pożaru”. O śmierć otarł się mieszkaniec ulicy Długiej w Świdnicy. Niewiele brakowało, by mężczyzna spalił się we własnym mieszkaniu. W czasie, gdy spał, jego sąsiad zauważył ogień, wszedł do płonącego pomieszczenia i go uratował. Dzięki temu nie doszło do tragedii.

W numerze również o wypadkach i drogowych kolizjach, tragicznych zdarzeniach, zapadniętym placu przy katedrze, kobiecym strajku, wygranej w Lotto, Świdnickich Dniach Seniora, budżecie obywatelskim, wygranej świdnickiego Latawca, regionie przyjaznym przedsiębiorcom, Świdnickich Gryfach, kongresie małżeństw, Rajdzie o Kropelce, nagrodach kulturalnych, Czasie na Teatr, otwarciu kompleksu boisk, wizycie gości Czech i o Turnieju Bokserskim.

To tylko niewielki wycinek tematów, jakimi zajmowaliśmy się dla Państwa w minionym tygodniu.

Oprócz tego przygotowaliśmy garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze stronę lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s, a także na Kabaret Moralnego Niepokoju.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *