„Wiadomości Świdnickie” z dodatkiem świątecznym

Wyjątkowo we wtorek w kioskach i innych punktach sprzedaży pojawił się nowy numer „Wiadomości Świdnickich”. Obszerne wydanie zawiera specjalny świąteczny dodatek. Aż 16 wyjątkowych stron! Zapraszamy do dobrych punktów z prasą.

Na jedynce temat „Zasztyletowana i podpalona”. Kochający wnuczek zamienił się w mordercę. Najpierw zaatakował nożem swoją babcię na piętrze, a gdy ta broniła się i uciekała na dół, zasztyletował ją przed domem, zwłoki zawinął w dywan, oblał benzyną z kanistra i podpalił. To sceny jak z horroru, ale tragedia wydarzyła się naprawdę.

W numerze liczne wywiady m.in. sportowe, z biskupem, na podsumowanie roku, wypadki, inwestycje, świąteczne wydarzenia, uroczyste spotkania, sukcesy uczniów, garść najświeższych informacji ze Świdnicy i powiatu, kalendarz i zapowiedzi najważniejszych nadchodzących wydarzeń kulturalnych, strony oświatowe oraz jak zawsze strona lokalnej historii, kryminałki, solidną porcję wiadomości ze świata sportu i ogłoszenia. W najnowszych Wiadomościach Świdnickich witamy również nowych świdniczan!

Mamy dla Was konkursy z cennymi nagrodami – do wygrania bilety do kina, na pizzę i do MC Donald’s.

Papierowe „Wiadomości Świdnickie” dostępne są w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego powiatu świdnickiego. Cena 2,70 zł. Warto!

Zapraszamy do lektury!

Zespół „Wiadomości Świdnickich”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *