Weź udział w grze rowerowej

Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Labiryntarium.pl zapraszają do uczestnictwa w trzeciej żarowskiej rozgrywce rowerowej Stary Żarów 3 – Rowerowa gra miejska, która odbędzie się 28 kwietnia 2018 roku.

Celem trzeciej, rowerowej gry miejskiej w Żarowie, jest zapoznanie uczestników wydarzenia z lokalną historią Miasta i Gminy Żarów oraz aktywizacja istniejących grup rowerowych, za pomocą dynamicznej gry zespołowej, która zapewni dobrą zabawę, przyjazną rywalizację oraz integrację pasjonatów dwóch kółek.

Zasady gry są bardzo jasne. Uczestnicy wydarzenia poruszają się wyłącznie na własnych rowerach lub pieszo zgodnie z zasadami ruchu drogowego oraz wskazówkami przekazanymi przez organizatora. Mapa oraz karta zadań, będą rozdane rowerzystom przed rozpoczęciem gry w miejscu organizacyjnym. Niniejsze zagadki historyczne, wykonywane będą indywidualnie lub zbiorowo przez uczestników – tłumaczy Tomasz Nycz z Inicjatywy B.

Uczestnicy alleycata: Stary Żarów 3 – Rowerowa gra miejska, muszą zdać kartę zadaniową organizatorowi na mecie w ciągu 90 minut od rozpoczęcia gry. Karta zadaniowa musi zawierać potwierdzenia z odwiedzonych baz, zdobyte punkty, oraz inne „załączniki” zdobyte w ciągu rywalizacji. Ogłoszenie wyników nastąpi niedługo po dotarciu na metę ostatniego gracza – ostatnich rowerzystów.

Wydarzenie jest bezpłatne, a liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń, które należy wysyłać na adres: wezmeudzial@inicjatywab.pl. W treści wiadomości proszę podać: imię i nazwisko, wiek oraz dane kontaktowe. W przypadku graczy niepełnoletnich wymagana jest zgoda od opiekunów prawnych – dodaje Tomasz Nycz.

Szczegółowe informacje związane ze specyfiką wydarzenie znajdą Państwo na stronie Fundacji Inicjatywa B (http://inicjatywab.pl/stary-zarow-3/) oraz na wydarzeniu facebookowym (https://www.facebook.com/events/2060162580933277/)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *