Warsztaty malowania miedzią


Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, który wypada corocznie 8 marca, postanowiliśmy stworzyć ofertę dla chłopców i mężczyzn, którzy zamiast czekoladek oraz kwiatów, chcą podarować swoim kobietom coś unikatowego!

Fundacja Inicjatywa B zaprasza dzieci i młodzież na: Warsztaty malowania miedzią. Warsztaty to propozycja dla chłopców i mężczyzn, którzy chcą własnoręcznie stworzyć unikatowe obrazki dla swoich kobiet, z okazji 8 marca.

Celem warsztatów jest wykonanie unikatowych obrazów artystycznych, które później zostają „utrwalone” na płytce obwodów drukowanych typu PCB. Po wykorzystaniu technik z pogranicza elektroniki, linorytu i plastyki, przyjdzie pora na oprawę powstałych laurek w stylowe drewniane „ramki” – a wszystko to dla naszych kobiet!

Podczas zajęć na płytki o wymiarach 10 cm x 15 cm, przeniesiemy autorskie lub przygotowane przez organizatora projekty, następnie powstałą pracę poddamy obróbce chemicznej, w której miedź „osadzi się” na powstałym obrazku tworząc w ten sposób wyjątkowy obrazek! Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapisz się na warsztaty!

Aby wziąć udział w wydarzeniu: Warsztaty malowania miedzią, należy wysłać zgłoszenie na adres: wezmeudzial@inicjatywab.pl. W treści wiadomości prosimy podać: imię i nazwisko, wiek oraz numer telefonu.

Warsztaty przeznaczone są dla osób w wieku od 12 do 65 lat. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona do 15 osób. Organizator zapewnia wszystkie niezbędne materiały. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

Organizatorem projektu jest: Fundacja Inicjatywa B. Wsparcie organizacyjne: Agencja Reklamowa GEOSPACE. Sponsorami wydarzenia są: KwiaciarniaAnna Jakubowska-Semik oraz Ewa Góźdź – Radna Rady miejskiej w Żarowie

Więcej informacji: http://inicjatywab.pl/2019/02/11/warsztaty-malowania-miedzia-na-dzien-kobiet/
Weź udział na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2226953774289983/

Miejsce: Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w ŻarowieAdres: 58-130 Żarów, ul. Piastowska 10ASala: Świetlica szkolna (parter) Data: 02.03.2019Godzina: 10:00-12:00 Wstęp: 10,00 zł / osobę Limit miejsc: 15 osób

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *