Walentynkowy nastrój, film o singlach i konkursy (FOTO)

Za nami pierwsza w tym roku edycja bardzo lubianej przez Panie imprezy „Kino na Szpilkach”. Wczoraj do świdnickiego kina Cinema3D przyszły tłumy kobiet. Królowała czerwień, serduszka i wszechobecna miłość!

szpilki 2016 (55)

Tradycyjnie w czwartkowy wieczór na wszystkie Panie, które przybyły na wydarzenie czekała lampka szampana. Nie zabrakło też partnerów „szpilek”, którzy postarali się, by czas przed wejściem na salę kinową spędzony był ciekawie i aktywnie.

Podczas lutowej edycji można było skorzystać z porad Pań z Centrum Dietetycznego Naturhouse czy Fitness Dieta, zadbać o urodę przed walentynkami z Sekretem Piękna, Depil Concept lub Mary Kay. Z kolei Babeczki Cafe i Perfekcyjne Dekoracje zadbały o walentynkowy nastrój, dużym zainteresowaniem cieszyła się możliwość zrobienia sobie zdjęć z walentynkowymi gadżetami i w dekoracyjnych ramkach. Z kolei Manufaktura i Stara Szopa zapraszały do siebie na romantyczne chwile z drugą połówką. Nie zabrakło również Pań z Banku Zachodniego WBK czy Szkoły Językowej SMART

Z nowym rokiem przyszedł również czas na nowe inicjatywy przeznaczone dla kobiet. To I Bieg Kobiet i całodniowe spotkanie dla Pań pod hasłem „Pozytywna Kobieta Powinna Wiedzieć”. Podczas najbliższego „Kina Na Szpilkach” o tych wydarzeniach opowiedzieli sami organizatorzy.

Były też konkursy z nagrodami. Panie, które zaskoczyły swoim walentynkowym przebraniem wzięły udział w konkursie, w którym do wygrania były np. vouchery do restauracji Manufaktura, Starej Szopy lub Babeczki Cafe.

Z kolei Depil Concept z Wałbrzycha przygotował zagadkowo brzmiący konkurs „Golenie Tablicy”.

Filmem towarzyszącym pierwszemu w tym roku spotkaniu dla Pań była komedia romantyczna „Planeta Singli”. Film chyba przypadł do gustu, ponieważ z widowni nieustannie słychać było głośne salwy śmiechu.

Bartosz Zacharski z Cinema 3D zaprosił też Panie na kolejną edycję Kina na Szpilkach, która odbędzie się już 10 marca, oczywiście z okazji Dnia Kobiet. – Szczegółowe informacje pojawią się już wkrótce na stronach kina oraz w lokalnych mediach, ale już teraz mogę zdradzić, że filmem, który tym razem zostanie wyświetlony, będzie komedia „Siostry” – mówił.

tekst i zdjęcia Beata Figurna-Garbiec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *