Walentynki z Fairy Tale Show (VIDEO)

20150214 172319

20150214 172319Rock’n’rollowe, niegrzeczne granie chłopaków w garniturach, konkurs z nagrodami oraz Giełda Minerałów i Biżuterii Szlachetnych. Takie atrakcje z okazji Walentynek przygotowała Galeria Świdnicka.

Rock’n’rollowe, niegrzeczne granie chłopaków w garniturach, konkurs z nagrodami oraz Giełda Minerałów i Biżuterii Szlachetnych. Takie atrakcje z okazji Walentynek przygotowała Galeria Świdnicka.

20150214 172319

Na scenie zagrali Fairy Tale Show, finaliści V edycji Must Be The Music oraz zdobywcy nagrody internautów na Sopot Top Trendy 2013. Przez jednych uważani za hipsterów, przez drugich za boysband, przez trzecich za Beatelsów na sterydach. Grają brudny rock, który miesza się z protest-songami, by z kolei przejść niespodziewanie w rock’n rollowy bans.

Zapraszamy do obejrzenia materiału video:

{youtube}2JSqfwWfoqA{/youtube}

Oprócz koncertu, w Galerii Świdnickiej zorganizowano II Giełdę Minerałów i Biżuterii Szlachetnych, która trwa do dzisiaj do godziny 19.00. Jak zapewnia Kamil Janicki, specjalista ds. marketingu Galerii Świdnickiej nie będzie to czas stracony. – W tym roku zaprosiliśmy jeszcze więcej wystawców, będą to osoby z całej Polski, między innymi ze Zgierza, Piotrkowa Trybunalskiego, Lwówka Śląskiego, Wrocławia, Jawora i oczywiście pasjonaci ze Świdnicy. II Giełda Minerałów i Biżuterii z Kamieni Szlachetnych to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów i pasjonatów tej dziedziny.

Zobacz materiał video:

{youtube}Ijn6pTbqNsM{/youtube}

(bfg), video Mariusz Ordyniec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *