Wakacyjne kino na leżakach

To już druga odsłona „Wakacyjnego Kina Na Leżakach” w Burkatowie, którego organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji, we współpracy z gminą Świdnica, Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej, sołectwem Burkatów oraz GLKS Świdnica.

1 sierpnia zapraszamy na dwa seanse: bajkę dla dzieci LORAX o godz. 18.00 oraz na film „Narodziny Gwiazdy” o godz. 21.00. – Mamy coś jeszcze, bezpłatne warsztaty dla dzieci oraz sportowe miasteczko GLKS –mówią organizatorzy. – Rozpoczynamy o godzinie 16:00 bezpłatnymi warsztatami dla dzieci: las w słoikach, malowanie kubków, lawendowe skarby, woreczki, słoiczki (zgłoś się do nas po wejściówkę/opaskę) oraz sportowym miasteczkiem GLKS. W godzinę „W” o 17:00 zawyją syreny, a my zatrzymamy się na minutę ciszy, by oddać hołd powstańcom warszawskim – podkreślają.

Następnie o godzinie 18:00 zapraszamy na bajkę dla dzieci pt: „Lorax”. O godzinie 21:00 rozpocznie się  projekcja filmu pt: „Narodziny gwiazdy” (powyżej 15 roku życia). Warto wspomnieć, że film w 2019 roku otrzymał Oscara za najlepszą piosenkę- „The Shallow”, wyk. Lady Gaga i Bradley Cooper. Na wszystkich uczestników kina będą czekały wygodne kolorowe leżaki. – Aby poprawić sobie komfort oglądania zabierzcie ze sobą ciepłe kocyki (po zmroku bywa chłodno)! –  mówią pomysłodawcy akcji.  O zaspokojenie apetytu i ugaszenie pragnienia zadba jak zawsze niezawodne sołectwo Burkatów. Ze strony organizatora zostaną zapewnione środki dezynfekujące a miejsca zostaną ustawione w odpowiednich odległościach. Prosimy pamiętać o maseczkach i o przestrzeganiu podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Po darmowe wejściówki na to wydarzenie (specjalne opaski na rękę) można się zgłaszać w biurze Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnica na ul. B. Głowackiego 4 (pokój 314) tel. 74/852-30-67 wew. 313 lub 696-061-715. Podczas seansów obowiązują zasady reżimu sanitarnego ze względu na wciąż panującą epidemię koronawirusa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *