Wakacje z ekologią (WYNIKI KONKURSU)

Mateusz Zawojak został zwycięzcą konkursu fotograficznego „Wakacje z ekologią”. Chłopak w nagrodę otrzymał aparat fotograficzny.

Wydział Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego zaprosił świdniczan do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Wakacje z ekologią”. Zasady były niezwykle proste, wystarczyło przesłać zdjęcia przedstawiające sytuacje związane z prawidłowymi zachowaniami ekologicznymi podczas wakacji.

Komisja konkursowa oceniła prace i postanowiła przyznać następujące nagrody:

I miejsce – Mateusz Zawojak – aparat fotograficzny,

II miejsce – Maciej Uss – tablet,

III miejsce – Magdalena Kot – smartwatch,

IV miejsce – Katarzyna Głogowska i Patryk Kozłowski – pakiet proekologiczny (ładowarka z akumulatorkami oraz zgniatarka do butelek).

Dziękuję mieszkańcom za udział w konkursie. Wykazali się Państwo dużą kreatywnością i pomysłowością. Na swoich fotografiach pokazaliście, że segregacja odpadów może być fajną zabawą, która powinna zmienić się w codzienny nawyk – mówi Tomasz Jaworski, dyrektor Wydziału Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

Uczestnicy konkursu otrzymają także ekologiczne torby z niespodzianką oraz dyplomy. Wręczenie nagród odbędzie się w sobotę, 26 sierpnia o godz. 13.00 na świdnickim Rynku podczas Targów Zdrowej Żywności i Festiwalu Piwa.

Rzecznik Prasowy

Urzędu Miejskiego w Świdnicy

Magdalena Dzwonkowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *