Wakacje dla seniorów

Po raz szósty Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdnicy będzie realizował projekt „Bądź Swoim Przyjacielem”, dedykowany seniorom w wieku 60+, z terenu gminy Świdnica. Z tygodniowego  pobytu w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Lubachowie skorzysta 38 seniorów z 16 miejscowości.

Tegoroczny turnus odbędzie się pod hasłem: „Poznaj swoją gminę.” W niedzielę, 24 czerwca uczestnicy zwiedzą Pałac w Krzyżowej. Program obejmuje również zajęcia socjoterapeutyczne, warsztaty muzyczne i teatralne, zajęcia z kinezjologii z arteterapią, gry i zajęcia sportowe – Senior Fit, zajęcia rękodzielnictwa artystycznego oraz ćwiczenia rehabilitacyjne.

Uczestnikami letniego wypoczynku w Lubachowie będzie seniorzy z 16 miejscowości: Słotwina, Krzczonów, Bojanice, Krzyżowa, Burkatów, Pszenno, Lubachów, Panków, Lutomia Dolna, Grodziszcze, Bystrzyca Górna, Modliszów, Makowice, Zawiszów, Pogorzała i Wieruszów. Wakacyjny pobyt w schronisku zakończy wspólne spotkanie pn. ” Kocham Cię, Gmino.” Wszystkim uczestnikom życzymy niezapomnianych wrażeń i miłego wypoczynku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *