W piątek sesja budżetowa

sesja 52

sesja 52Świdnica jest ostatnią gminą w powiecie, która nie ma jeszcze budżetu na 2015 rok. Radni pochylą się nad kluczowym dokumentem w piątek, 23 stycznia.

 

Świdnica jest ostatnią gminą w powiecie, która nie ma jeszcze budżetu na 2015 rok. Radni pochylą się nad kluczowym dokumentem w piątek, 23 stycznia.

Według projektu budżetu przygotowanego przez poprzednią ekipę rządzącą Świdnicą, dochody miasta mają osiągnąć ponad 179 i pół miliona złotych. Wydatki mają przewyższać dochody o 900 tys. zł. Oprócz podjęcia uchwały budżetowej radni mają w planach między innymi uchwalenie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Miasta Świdnicy na lata 2015-2030 czy przyjęcie „Programu Wspierania Rodziny w Gminie Miasto Świdnica na lata 2015-2017”. Tradycyjnie będzie sprawozdanie z działalności prezydenta od ostatniej sesji, interpelacje i zapytania radnych. sesja 52

Przewodniczący Rady Miejskiej Jan Dzięcielski zwołał rajców na godzinę 11.00. Sesja, już czwarta w tej kadencji, odbędzie się tradycyjnie w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Świdnicy, ul. Armii Krajowej 47. 

 

{fcomment}

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *