W piątek z Dziewiątką o… szósty komplet punktów

Nietypowo, bo już w piątek, 28 października kolejny mecz rozegrają piłkarze ręczni ŚKPR-u Świdnica. Na drodze lidera II ligi stanie Dziewiątka Legnica. Początek spotkania w hali na osiedlu Zawiszów o godzinie 19.00.

skpr (16)

Dziewiątka Legnica, to po Liderze Swarzędz kolejny rywal, z którym świdniczanie nigdy dotąd nie grali. Przynajmniej jeśli chodzi o pierwszą drużynę ŚKPR-u i poziom II ligi, bo w debiutanckim dla Dziewiątki sezonie 2010/11 z tym przeciwnikiem rywalizowały występujące wówczas w III lidze rezerwy Szarych Wilków. W Świdnicy 37:27 wygrał ŚKPR II, w Legnicy górą byli rywale (29:25). To jednak tak naprawdę tylko statystyczna ciekawostka…

Legniczanie występują w II lidze od sezonu 20013/14 i dotąd nie odnieśli większych sukcesów. Dwukrotnie kończyli rozgrywki na przedostatnim miejscu, a w poprzednim sezonie zameldowali się na dziewiątej lokacie w stawce dwunastu drużyn.

Aktualnie Dziewiątka plasuje się na jedenastym miejscu i ma w dorobku cztery punkty. Co ciekawe wszystkie oczka zdobyła na wyjazdach po zwycięstwach 21:14 w Obornikach Wielkopolskich ze Spartą i 29:25 w Koninie ze Startem.

ŚKPR wygrał wszystkie pięć swoich spotkań i podobnie jak drugi w tabeli AZS Zielona Góra ma na koncie komplet dziesięciu punktów.

CO: Mecz II ligi piłki ręcznej: ŚKPR Świdnica – Dziewiątka Legnica

KIEDY: piątek, 28.10.2016, godzina 19.00

GDZIE: hala na osiedlu Zawiszów, ul. Galla Anonima 1a

BILETY: 5 zł – normalny, dzieci i młodzież co 18 lat – wstęp wolny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *