W pełni gotowy do walki w mieście

sparkWega Auto, świdnicki dealer marki Chevrolet, rozpoczął już sprzedaż Sparka, najnowszego modelu w gamie.

Wega Auto, świdnicki dealer marki Chevrolet, rozpoczął już sprzedaż Sparka, najnowszego modelu w gamie.

sparkNajnowszy model Chevroleta to atrakcyjny wizualnie, oszczędny, funkcjonalny i bezpieczny miejski samochód, który ma nowoczesną oraz dynamiczną stylistykę. Jego zwrotność i niewielkie wymiary docenią wszyscy poruszający się po centrach zatłoczonych miast.

Chevrolet Spark to także lider pod względem bezpieczeństwa. W testach zderzeniowych Euro NCAP oceniono go na cztery gwiazdki, doceniając wysoką stabilność kabiny i bardzo dobra ochronę pasażerów. Maksymalną ocenę punktową auto otrzymało za zabezpieczenie w przypadku bocznych uderzeń. To jedyny obecnie model na polskim rynku, który seryjnie oferuje komplet poduszek powietrznych dla kierowcy i pasażera wraz z bocznymi kurtynami.

Ten pięciodrzwiowy i pięcioosobowy model dostępny jest z silnikami benzynowymi o pojemności skokowej 1,0 i 1,2 litra. Spark zużywa tylko 5,1 litra paliwa na 100 km.

Bazowa wersja z silnikiem 1,0 litra dostępna jest już od 30.990 zł W standardzie oferuje, m.in. 6 poduszek powietrznych, system ABS oraz wspomaganie kierownicy.

(d)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *