W niedzielę rusza lodowisko. Podwójna ślizgawka w jednej cenie

Inauguracyjna ślizgawka na świdnickim lodowisku będzie trwała nie jedną, a aż dwie godziny, przy czym goście zapłacą tylko za godzinę. Można już zacząć ostrzyć łyżwy.

Inauguracyjna ślizgawka na świdnickim lodowisku będzie trwała nie jedną, a aż dwie godziny, przy czym goście zapłacą tylko za godzinę. Można już zacząć ostrzyć łyżwy.

 

Pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji przygotowują obiekt do zimowej eksploatacji. To dokładnie cztery dni szybciej niż przed rokiem. – W ostatnią niedzielę uruchomiliśmy agregaty, w poniedziałek rozpoczniemy wylewanie wody i mrożenie tafli, a na pierwszą ślizgawkę zapraszamy w niedzielę 25 października na godzinę 8.00 – informuje Jan Czałkiewicz, p.o. dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świdnicy.

W nadchodzącym sezonie będą obowiązywały te same ceny co przed rokiem. Inauguracyjna ślizgawka będzie trwała nie jedną, a aż dwie godziny, przy czym goście zapłacą tylko za godzinę. – Podobnie będzie w soboty, niedziele, święta oraz w czasie ferii szkolnych. Zawsze w te dni ślizgawka rozpoczynająca się o godzinie 8.00 trwa 120 minut, a goście płacą tylko za jeden bilet – mówi Czałkiewicz.

W tygodniu za godzinną ślizgawkę trzeba zapłacić od 3 do 6 zł, a w weekendy (obowiązują od piątku po południu) od 4 do 8 zł. Karnet dziesięciowejściowy to wydatek rzędu 60 (normalny) i 30 zł (ulgowy). W obiekcie honorowane są karty Multisport lub Fitprofit. Tradycyjnie specjalna oferta zniżkowa przygotowana jest dla szkół.

Na miejscu można zaopatrzyć się w kask ochronny, wypożyczyć lub naostrzyć łyżwy.

Oprac. mm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *