Uwaga na fałszywych przedstawicieli handlowych!

policja1

policja1Policja ostrzega przed osobami, które przedstawiają się jako pracownicy firmy energetycznej i namawiają na podpisywanie umów na dostarczenie energii.

Policja ostrzega przed osobami, które przedstawiają się jako pracownicy firmy energetycznej i namawiają na podpisywanie umów na dostarczenie energii.

policja1

Rzekomi pracownicy znanej firmy odwiedzają mieszkania w Świebodzicach – najczęściej na osiedlach. Ofiarami padają głównie ludzie starsi, którzy nie sprawdzają dokładnie dokumentów, które podpisują.

Mamy już w tej sprawie zgłoszenia, kontaktowaliśmy się z firmą Tauron, która potwierdziła, że jej konsultanci nie pracują w terenie i nie podpisują w ten sposób umów z klientami – mówi podinspektor Piotr Galicki, komendant Komisariatu Policji w Świebodzicach.

Apelujemy więc do wszystkich, by nie podpisywać żadnych dokumentów bez ich szczegółowego sprawdzenia i unikać zawierania jakichkolwiek transakcji z osobami, których nie znamy.

Do naszych mieszkań często pukają oszuści, którzy oferują montaż pieców, okien, kuchenek, itp. Niestety, obiecywana atrakcyjna cena usług to fikcja, koszt zakupu urządzeń zazwyczaj okazuje się nawet o 50 proc. wyższy, niż w sklepie lub autoryzowanym serwisie.

Oprac. mm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *