Utwory Okudżawy i Cohena w sobotę

Ponad-Chmurami-foto-1-600x900 - Kopia

Ponad-Chmurami-foto-1-600x900 - KopiaOkudżawa, Cohen, Biczewska – utwory tych artystów będzie można usłyszeć na sobotnim koncercie w Klubie Bolko. W ramach Otwartej Sceny Amatora wystąpi duet Ponad Chmurami.

Okudżawa, Cohen, Biczewska – utwory tych artystów będzie można usłyszeć na sobotnim koncercie w Klubie Bolko. W ramach Otwartej Sceny Amatora wystąpi duet Ponad Chmurami.

Ponad-Chmurami-foto-1-600x900

Ponad Chmurami to Katarzyna Jarzynowska (wokal) i Nikodem T. Jacuk (gitara). Wykonują utwory z nurtu poezji śpiewanej twórców polskich i zagranicznych. Mimo młodego wieku zainspirowali się muzyką takich artystów jak Leonard Cohen, Bułat Okudżawa czy Żanna Biczewska. Ich utworów będzie można usłyszeć w nowych aranżacjach z gitarowym akompaniamentem.

Celem Otwartej Sceny Amatora (OSA) jest ułatwienie młodym muzykom dostępu do infrastruktury koncertowej ŚOK (mała sala w Klubie Bolko, nagłośnienie, oświetlenie), oraz wsparcie organizacyjne i promocyjne ich twórczości. Kolejny koncert w planach OSA to The Lottery (indie rock) i Olven (britpop), którzy wystąpią 10 kwietnia, także w Klubie Bolko. Wszystkie koncerty w ramach OSA są biletowane w cenie minimum 5 zł (cenę biletów ustalają wykonawcy!) a 60% wpływu z biletów jest przekazywane wykonawcom. Warunki udziału w projekcie można znaleźć tutaj: www.sok.com.pl/osa 

Koncert Ponad Chmurami odbędzie się w sobotę 21 marca w małej sali Klubu Bolko. Początek występu o godzinie 19:00 a już od 18:30 będzie można kupić w kasie klubu bilety w cenie 10 zł. Na koncercie dostępne będą miejsca siedzące. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury:www.sok.com.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *