Urodziny Galerii Świdnickiej z Natalią Szroeder (FOTO/VIDEO)

 

Galeria Świdnicka ma już 5 lat! Z tej okazji wyprawiono huczne urodziny. Były liczne atrakcje, zabawy dla dzieci, konkursy z nagrodami, a na koniec występ młodej wokalistki Natalii Szroeder.

W marcu mija 5 lat od wielkiego otwarcia Galerii Świdnickiej.

Przez ten czas centrum handlowe stało się jednym z ulubionych miejsc mieszkańców Świdnicy i okolic. Klienci Galerii Świdnickiej spędzają wolny czas nie tylko na zakupach, ale także z chęcią odwiedzają kino, restauracje, kawiarnię Choice czy dbają o kondycję w klubie Fitness World – mówi Kamil Janicki, specjalista ds. marketingu Galerii Świdnickiej i dodaje: – W ostatnim czasie odnotowaliśmy wzrost odwiedzin naszego centrum handlowego. To ogromny sukces.

W minioną sobotę, 18 marca Galeria Świdnicka hucznie świętowała swoje piąte urodziny. Z tej okazji przez cały dzień odbywały się liczne atrakcje, m.in. konkursy z nagrodami, malowanie buziek, zabawy z animatorami dla dzieci oraz możliwość zjechania na dmuchanej zjeżdżalni.

O godz. 15.00 na scenie wystąpiły zaprzyjaźnione z galerią lokalne zespoły i soliści.

Głównym punktem imprezy był koncert gwiazdy. Przed publicznością wystąpiła Natalia Szroeder, artystka znana m.in. z takich hitów jak „Lustra”, „Powietrze”, „Nie patrzę w dół”. Na wydarzenie przyszły głównie rodziny z dziećmi i młodzież. Zachwyceni uczestnicy bili głośne brawa i śpiewali razem z artystką. Wcześniej Natalia Szroeder spotkała się z fanami w centrum i odpowiedziała im o swoich planach na przyszłość, a także zapowiedziała nowy singiel, który ma pojawić się już 7 kwietnia. Był też czas na wspólne zdjęcia z artystką i autografy.

(BFG), fot. redakcja, nagranie Mariusz Ordyniec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *