Urodziny Galerii Świdnickiej z Anią Wyszkoni i atrakcjami

Zbliżają się  huczne obchody czwartych urodzin Galerii Świdnickiej, które zaplanowano na 19 marca.  Największą atrakcją przygotowaną na finał imprezy będzie niezwykle widowiskowy koncert ANNY WYSZKONI.

Anna Wyszkoni 2_fot.Marlena Bielińska - mniejszy

Od wielkiego otwarcia Galerii Świdnickiej minęły już cztery lata. Po upływie tego czasu śmiało można mówić o ogromnym sukcesie, o czym może świadczyć stuprocentowy poziom komercjalizacji świdnickiego centrum handlowego. Galeria Świdnicka na stałe wkomponowała się w przestrzeń miejską i od chwili otwarcia zdążyła zyskać wielką sympatię klientów – nie tylko mieszkańców Świdnicy, ale też całego powiatu i okolicznych miast. Z pewnością potwierdza to ilość odwiedzin, która z końcem ubiegłego roku wzrosła o niemal dziesięć procent.

Podczas urodzin czeka wiele atrakcji. Oprócz gwiazdy wieczoru na scenie od godziny 14.00 pojawią się zaprzyjaźnione z Galerią Świdnicką lokalne zespoły, a dla najmłodszych gości przygotowano przyjęcie urodzinowe z konkursami, zabawami, malowaniem buziek, pysznym tortem i mnóstwem innych niespodzianek, które czekać będą na dzieci już od godziny 12.00

Jak przystało na urodziny, nie obędzie się bez upominków. W tym przypadku jednak to Galeria Świdnicka rozda je swoim gościom w licznych konkursach. Dodatkowo pierwszych stu gości, którzy okażą paragon lub paragony na łączną kwotę stu złotych, otrzyma bilet do kina Cinema3D. Bilety rozdawane będą od godziny 14.00 przy specjalnym stanowisku konkursowym.

Najbardziej atrakcyjną nagrodą będzie voucher o wartości 2000 zł do zrealizowania w biurze podróży ITAKA. Aby o niego powalczyć należy w dzień imprezy zrobić sobie zdjęcie tzw. „selfie” na tle specjalnie przygotowanej ścianki urodzinowej, zamieścić je w komentarzu pod postem konkursowym i namówić znajomych do like’owania. Autor zdjęcia, które zyska najwięcej polubień otrzyma nagrodę główną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *