Ukradli pięciotonowy most z kopalni

antyterrorysci

policjaDwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież pięciotonowego mostu zatrzymali dolnośląscy policjanci. Złodzieje chcieli sprzedać pocięte metalowe elementy konstrukcji w skupie złomu.

Dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież pięciotonowego mostu zatrzymali dolnośląscy policjanci. Złodzieje chcieli sprzedać pocięte metalowe elementy konstrukcji w skupie złomu.antyterrorysci

Jak poinformował w poniedziałek rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu Paweł Petrykowski, mężczyźni zostali zatrzymani podczas transportu pociętych, metalowych elementów.- Okazało się, że był to ostatni kurs w stronę skupu złomu, a pozostałe części mostu zostały tam przewiezione już wcześniej – powiedział.Most, który pocięli złodzieje, ważył w sumie 5 ton i służył do obsługi zbiornika retencyjnego znajdującego się na terenie kopalni w Bogatyni (woj. dolnośląskie). Funkcjonariuszom udało się odzyskać wszystkie skradzione elementy.Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Grozi im do pięciu lat więzienia. 

interia.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *