Ukradł torebkę z samochodu

policja4

policja4Policjanci z Komisariatu Policji V zatrzymali 31-letniego mieszkańca Wałbrzycha. Na początku maja br .mężczyzna wykorzystując nieuwagę 22-letniej kobiety, z otwartego samochodu ukradł torebkę z zawartością dokumentów oraz pieniędzy.

Policjanci z Komisariatu Policji V zatrzymali 31-letniego mieszkańca Wałbrzycha. Na początku maja br .mężczyzna wykorzystując nieuwagę 22-letniej kobiety, z otwartego samochodu ukradł torebkę z zawartością dokumentów oraz pieniędzy.poolicja

Kradzieży rzeczy pozostawione w samochodzie wałbrzyska Policja odnotowuje coraz więcej. Niefrasobliwie pozostawiamy na widoku torebki, saszetki czy torby podróżne. Często w takich wypadkach nie zmykamy samochodu, bo „tylko na chwileczkę” weszliśmy do sklepu.

Dlatego aby uniknąć takich nieprzyjemnych zdarzeń wałbrzyscy policjanci przypominają: pozostawiając samochód, chociaż na chwilę, pamiętajmy o jego zamknięciu i włączeniu alarmu. Zabierajmy ze sobą panele radiowe, a przede wszystkim dokumenty i pieniądze. Nic tak nie kusi złodzieja jak pozostawione na widocznym miejscu saszetki, torebki czy nesesery.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *