Udekoruj dom i balkon na święta

Jak co roku Urząd Miejski w Świdnicy zaprasza świdniczan do udziału w konkursie na najładniej przystrojony i oświetlony dom oraz balkon. Mogą w nim wziąć udział wszyscy mieszkańcy, za wyjątkiem ubiegłorocznego zwycięzcy, którzy w sposób szczególny upiększą swój dom, balkon, bramę, czy też ogród.

Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko, adres oraz telefon kontaktowy będą przyjmowane do 18 grudnia w pokoju 303 Urzędu Miejskiego w Świdnicy lub pod numerem telefonu: 74 856-28-98 albo drogą mailową na adres: a.gorgon@um.swidnica.pl.

Ogłoszenie wyników odbędzie się 21 grudnia o godz. 17.30 w Wieży Ratuszowej. Laureatom zostaną przyznane nagrody o łącznej wysokości 1 500 zł. W tym roku po raz pierwszy wśród uczestników konkursu rozlosowana zostanie nagroda dodatkowa – kuchenka ceramiczna ufundowana przez firmę Electrolux Poland Sp. z o. o. Losowanie odbędzie się podczas ogłoszenia wyników.

– Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i liczymy na Państwa pomysłowość, technikę wykonania oraz estetykę dekoracji – zachęca Magdalena Dzwonkowska, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *