Tygrysy walczyły w Oleśnicy

tygrysy

tygrysyZawodnicy Sportowego Klubu Taekwondo „Tiger” Świdnica/Dzierżoniów sprawdzili swoje umiejętności podczas Mistrzostw Dolnego Śląska w Taekwondo ITF.

 

Zawodnicy Sportowego Klubu Taekwondo „Tiger” Świdnica/Dzierżoniów sprawdzili swoje umiejętności podczas Mistrzostw Dolnego Śląska w Taekwondo ITF.

Zawody z udziałem około 150 zawodników odbyły się 22 lutego w Oleśnicy. Rywalizowano w konkurencji walk sportowych oraz konkurencjach technicznych: układach formalnych oraz technikach specjalnych. Dla większości zawodników był to test przed zbliżającymi się Międzynarodowymi Mistrzostwami Polski Taekwondo PUT, które w marcu odbędą się w Wieliczce.tygrysy

To był bardzo obiecujący start. Miło jest wrócić po wielu latach do treningów w Świdnicy, mając tak ambitnych młodych zawodników w klubie. Zebrałem ważne informacje na temat elementów nad którymi musimy popracować na treningu. Przed nami duża impreza w połowie marca – Mistrzostwa Polski w Wieliczce. Trzymajcie kciuki – komentuje Tomasz Bohuszewicz – nowy szkoleniowiec świdnickiej sekcji.

 

Wyniki zawodników SKT Tiger

Mateusz Kałużyński –1. miejsce walka sportowa, kat. seniorzy

Daniela Kałuzyńska – 1. miejsce walka sportowa, kat. juniorki, 1. miejsce układy formalne, kat. juniorki 3-6 cup, 3. miejsce techniki specjalne, kat. juniorki

Przemysław Guzik – 2. miejsce walki sportowe, kat. seniorzy

Daniel Wiśniewski – 1. miejsce układy formalne, kat. juniorzy 3-6 cup, 3. miejsce walka sportowa, kat. juniorzy

Michał Butmankiewicz – 2. miejsce walka sportowa, kat. juniorzy

Oprac. (ram)

{fcomment}

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *