Turniej FIFA 15 rozegrany

fifa turniej

fifa turniejZa nami druga edycja turnieju rozgrywanego na konsolach Playstation 3. Po długiej i emocjonującej rywalizacji zwycięzcą został Konrad Winiarski, który w nagrodę otrzymał grę FIFA 15 oraz dyplom.

Za nami druga edycja turnieju rozgrywanego na konsolach Playstation 3. Po długiej i emocjonującej rywalizacji zwycięzcą został Konrad Winiarski, który w nagrodę otrzymał grę FIFA 15 oraz dyplom.

fifa turniej

Turniej FIFA 15 został zorganizowany przez Świdnicki Ośrodek Kultury w środę, 28 stycznia. Przez pięć godzin w Klubie Bolko trwała walka o podium. Zwycięzca cały czas prowadził, ale mimo to przyznaje, że było ciężko. – Rywalizacja była zacięta, nie zabrakło wielkich, sportowych emocji, ale najważniejsza w takich turniejach jest atmosfera, która była świetna – przyznaje Konrad Winiarski (na zdjęciu od lewej), który uczestniczył w rozgrywkach również rok temu. – W kolejnych edycjach też wezmę udział. Takie zawody to fajna sprawa!

Turniej FIFA 15, rozgrywany na konsolach Playstation 3, jest kontynuacją turnieju FIFA 14 z ubiegłorocznych ferii zimowych. Uczestniczyć w nim mogą dzieci i młodzież szkół podstawowych i gimnazjów. Udział w turnieju jest bezpłatny. – W tym roku zgłosiło się 14 uczestników – informuje Robert Kukla z ŚOK. – To fenomenalna zabawa, która z pewnością doczeka się kontynuacji. Mam już kilka pomysłów. Jednym z nich jest zorganizowanie turnieju WRC w trakcie trwania w Świdnicy Rajdu Elmot i zaproszenie do udziału kierowców – zdradza Kukla.

Wyniki:

Ćwierćfinały :

Emil Ryż 2 : 1 Jakub Dudziak
Szymon Porabik 0 : 1 Kacper Kancerz (po karnych)
Andrzej Kukla 2 : 0 Grzegorz Srebrny
Konrad Winiarski 4 : 2 Kamil Markowiak

Półfinały :

Emil Ryż 5 : 2 Kacper Kancerz
Andrzej Kukla 1 : 3 Konrad Winiarski

FINAŁ :

Emil Ryż 3 : 6 Konrad Winiarski

 

 

(BFG), foto Wiktor Bąkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *