Trwa jarmark (FOTO)

jarmark

jarmarkTradycyjne wędliny, chleby na zakwasie, oscypki, sery korycińskie, miody i naturalne przyprawy do niedzieli, 8 lutego można kupić w Galerii Świdnickiej w ramach Jarmarku Produktów Regionalnych.

Tradycyjne wędliny, chleby na zakwasie, oscypki, sery korycińskie, miody i naturalne przyprawy do niedzieli, 8 lutego można kupić w Galerii Świdnickiej w ramach Jarmarku Produktów Regionalnych.

jarmark

Oferta skierowana jest do osób, które poszukują smacznej, tradycyjnej, pozbawionej chemii i konserwantów żywności.

Jarmarki Produktów Regionalnych to innowacja w świecie obfitującym w chemiczne polepszacze sztuczne barwniki. Każdy, kto docenia walory smakowe naturalnych produktów, a przede wszystkim dba o zdrowie swoje i najbliższych może skorzystać z ofert naszych wystawców. Wszystkie produkty oferowane podczas jarmarku są robione wedle starych receptur, a ich wspaniały smak i aromat przypomina domowy zapiecek – zapewniają organizatorzy.

Na jarmarku można spotkać szereg regionalnych produktów z różnych regionów Polski. Miody, nalewki, ciasta, konfitury, świeże pieczywo, sery i wiele innych, a wszystko pyszne, pachnące no i oczywiście zdrowe.

(BFG)

{fcomment}

{gallery}galerie/150207jarmark{/gallery}

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *