Trup w walizce – są wyniki sekcji zwłok

policja1

policja1Znane są wstępne wyniki sekcji zwłok, znalezionych w ubiegłym tygodniu na Starym Mieście w Lublinie. Ciało znajdowało się w walizce, którą ukryto w piwnicy jednej z kamienic.

Znane są wstępne wyniki sekcji zwłok, znalezionych w ubiegłym tygodniu na Starym Mieście w Lublinie. Ciało znajdowało się w walizce, którą ukryto w piwnicy jednej z kamienic.policja

Jak powiedziała INTERIA.PL prokurator Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie, ze wstępnych ustaleń biegłych wynika, że to ciało około 50-letniego mężczyzny, który nie żyje minimum od trzech lat.Tożsamość denata wciąż nie jest znana. Jak powiedziała prokurator Syk-Jankowska, za wcześnie jest także, by wskazać przyczyny jego zgonu. Wiadomo jedynie, że mężczyzna był kompletnie ubrany.
Piwnica, w której znaleziono walizkę, nie była przypisana do poszczególnego mieszkania – mogli korzystać z niej wszyscy lokatorzy kamienicy.Przypomnijmy: do makabrycznego odkrycia doszło w minioną środę przy ul. Złotej na Starym Mieście w Lublinie. Na walizkę ze zmumifikowanymi zwłokami natrafili dwaj pracownicy administracji budynku, którzy prowadzili prace porządkowe w piwnicach.

interia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *