Transformacje zakończone (VIDEO)

teatr 03

teatr 03Za nami Transformacje czyli XII Forum Teatrów Niezależnych. Były spektakle teatralne, warsztaty dla młodzieży, pokaz filmu oraz po raz pierwszy w tym roku poetycki pojedynek na słowa.

Za nami Transformacje czyli XII Forum Teatrów Niezależnych. Były spektakle teatralne, warsztaty dla młodzieży, pokaz filmu oraz po raz pierwszy w tym roku poetycki pojedynek na słowa.

teatr 03

Transformacje to wydarzenie skierowane do mniejszych grup teatralnych działających na prowincji. Od 5 do 7 lutego do Świdnicy zjechały teatry zarówno amatorskie jak i zawodowe. W tym roku na deskach świdnickiego teatru zobaczyliśmy Teatr Dwóch Krzeseł, Teatr Bezdomny z Żarowa, Trzeci Teatr – Warsztaty Teatralne dla Młodzieży w Teatrze Dramatycznym im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu, Teatr Terminus A Quo z Nowej Soli, Beef Poetycki oraz świdnicką grupę Alchemii Teatralnej. Alchemicy na deskach teatru wystąpili wczoraj, 7 lutego i pokazali spektakl „Niehalo”, który powstał na motywach powieści Ignacego Karpowicza i przygotowany został pod okiem instruktorów Juliusza Chrząstowskiego i Dariusza Jarosa.

Zapraszamy do obejrzenia materiału video

{youtube}vzQNCnuK9ac{/youtube}

Więcej na temat XII Forum Teatrów Niezależnych tutaj

 

(bfg), fot. Wiktor Bąkiewicz, video Mariusz Ordyniec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *