Tragedia przy Równej. Kobieta zmarła [FOTO]

foto 03

 

foto 03Do tragicznego w skutkach potrącenia doszło przy ul. Równej w Świdnicy po godz. 11.00. W jego wyniku poszkodowana kobieta straciła nogę.

Do tragicznego w skutkach potrącenia doszło przy ul. Równej w Świdnicy po godz. 11.00. W jego wyniku poszkodowana kobieta straciła nogę.foto 03

Jadący z dużą prędkością opel zafira o angielskich numerach rejestracyjnych wjechał w latarnię, odbił się od innego pojazdu i uderzył w wychodzące ze sklepu dwie kobiety. Jedną z nich pojazd przycisnął do muru.

Spowodowało to, że noga poszkodowanej utknęła pod samochodem, po przyjeździe na miejsce strażaków, okazało się, że nogę tę kobiecie oderwało. Potrącąną w wieku ok. 50 lat zabrano doszpitala, jest w stanie ciężkim – mówi Waldemar Sarlej, rzecznik prasowy PSP Świdnica.

– Kierujący opla 45-latek również został przewieziony do szpitala. Jako prawdopodobną przyczynę zdarzenia podaje się nadmierną prędkość – dodaje Katarzyna Czepil, rzecznik prasowy KPP Świdnica.

Druga kobieta nie odniosła obrażeń, ale była w tak dużym szoku, że konieczny był przyjazd kolejnej karetki pogotowia. Na miejscu działały trzy zastępy straży pożarnej.

Aktualizacja, godz. 19.00:

Jak poinformowała policja, kobieta w wieku 52 lat niestety zmarła. Była mieszkanką Świdnicy.

mm. fot.Wiktor Bąkiewicz

{fcomment}
{gallery}galerie/150416wypadek{/gallery}

mm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *