Tłumy w Kinie na Szpilkach (FOTO)

Ta edycja Kina na Szpilkach była rekordowa. Bilety rozeszły się jak świeże bułeczki, a sala Cinema 3D pękała w szwach. Wszystko przez erotyczny pokaz, znakomitą komedię i super atrakcje.

Specjalna edycja Kina na Szpilkach z okazji Dnia Kobiet odbyła się wczoraj, 16 marca. Ponad 400 pań przybyło do kina, by świętować. W holu tradycyjnie można było częstować się szampanem i czekoladkami.

W tej edycji swoje stoisko miała również redakcja „Wiadomości Świdnickich”. Zespół rozdawał przybyłym paniom redakcyjne gadżety oraz specjalnie przygotowane na tę okazję „Wiadomości dla kobiet”.

Uczestniczki mogły się też zapoznać z nowościami kosmetycznymi, poznać modowe inspiracje i szeroką ofertę gastronomiczną świdnickich restauracji.

Później impreza przeniosła się do sali kinowej, gdzie rozstrzygnięto konkursy z cennymi nagrodami.

Najbardziej gorącą częścią wieczoru był pokaz tańca erotycznego grupy Heart Breakers! Przed filmem wystąpił jeden młodzieniec, a po seansie dołączyli do niego jeszcze dwaj panowie.

Najbardziej do gustu uczestniczkom przypadła jednak komedia „Wszystko albo nic”. Praktycznie przez cały seans słychać było głośne salwy śmiechu, a na koniec film zebrał gromkie brawa.

fot. Beata Figurna-Garbiec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *