Thrash, rock i metal w Klubie Bolko

Otwarta Scena już w piątek zagra po raz kolejny w Klubie Bolko w Świdnicy. Na scenie pojawią się Angry Again (Świebodzice) a koncert rozpocznie Apokalipsa (Wołów). Obie grupy zainteresują fanów ciężkiego brzmienia.

Otwarta Scena 7 plakat (Angry Again, Apokalipsa)

Angry Again powstał w  2012 roku w Świebodzicach. Celem był powrót po latach do wspólnego, radosnego grania muzyki w klimatach, na których wychowali się członkowie grupy. Po półrocznym wspólnym ogrywaniu się została zarejestrowana pierwsza płyta demo. Zaraz po tym nastąpił czas koncertów, występów w różnych przeglądach. Grupa brała udział m.in. w dwóch edycjach Truskawka Fest, dochodząc do finału.

Apokalipsa pochodzi z Wołowa. Mocną stroną zespołu są utwory autorskie, które mimo metalowo-rockowej stylistyki, wzbudzają także sympatię wśród niekoniecznie rockowej publiczności. Zespół istnieje od 1984 roku. Przez ten czas pojawiał się na wielu festiwalach i przeglądach m.in. zagrał w Jarocinie i na festiwalu Drama w Gdańsku. Koncertował także z Acid Drinkers, Katem i Big Cycem. W 2009 roku zespół zajął drugie miejsce w Muzycznej Bitwie Radia Wrocław.

Koncert w Klubie Bolko rozpocznie się o godzinie 20:00. Bilety w cenie 10 zł dostępne będą na miejscu w dniu wydarzenia. Organizatorem Otwartej Sceny jest Świdnicki Ośrodek Kultury.

Szczegóły na temat koncertu można znaleźć na stronie www.sok.com.pl/otwarta-scena-angry-again/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *