Terlikowski w Świdnicy

1024px-Tomasz Terlikowski 02

1024px-Tomasz Terlikowski 02Dziennikarz, filozof, publicysta, pisarz i działacz katolicki Tomasz Terlikowski przyjedzie do Świdnicy na spotkanie z czytelnikami.

Dziennikarz, filozof, publicysta, pisarz i działacz katolicki Tomasz Terlikowski przyjedzie do Świdnicy na spotkanie z czytelnikami.

1024px-Tomasz Terlikowski 02

 

Tomasz Terlikowski to również redaktor naczelny portalu fronda.pl i Telewizji Republika. Publikował w „Rzeczpospolitej”, „Wprost”, „Nowym Państwie”, „Więzi”, „Znaku”, „Tygodniku Powszechnym” i „Przeglądzie Powszechnym”. To także autor wielu książek i powieści.

Na spotkaniu będzie prezentowana i omawiana książka Tomasza Terlikowskiego „Bitwa o Madryt”. Ukazuje ona prawdziwe, cyniczne oblicze rewolucji obyczajowej, która w ostatnich latach ogarnęła Hiszpanię. Rewolucji, która w kraju uważanym przez wieki za bastion katolicyzmu w Europie zaszczepiła zatrute owoce cywilizacji śmierci: aborcje na życzenie, nawet dla nastolatek, małżeństwa osób tej samej płci, rozwody na zadanie…

Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 15 lutego o godzinie 18.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Długiej 33 w Świdnicy.

(bfg), fot. wikipedia

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *