„Teraz Polska” dla Świdnicy (FOTO)

3

Świdnica uzyskała prawo do posługiwania się znakiem „Teraz Polska”. Uroczysta ceremonia ich przyznania dzisiaj odbyła się w Teatrze Wielkim w Warszawie. W środę relację z gali pokaże TVP1.

Świdnica uzyskała prawo do posługiwania się znakiem „Teraz Polska”. Uroczysta ceremonia ich przyznania dzisiaj odbyła się w Teatrze Wielkim w Warszawie. W środę relację z gali pokaże TVP1.

Godło „Teraz Polska” jest polskim znakiem promocyjnym, który powstał w 1992 roku. Głównym celem postawionym przez twórców idei jest walka o odrodzenie prestiżu polskiej marki. Najlepsze produkty i usługi wyłaniane są rokrocznie w konkursie o przyznanie Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”. Od 2006 roku Fundacja organizuje konkurs „Teraz Polska” również dla gmin. Nagradzane są te najlepsze pod względem gospodarności oraz atrakcyjności dla mieszkańców i przedsiębiorców.

Aby stanąć do walki o godło „Teraz Polska” należało wypełnić ankietę rejestracyjną i ankietę weryfikacyjną (5.000 zł dla gmin od 30.001 do 100.000 mieszkańców). Odpowiedzi oceniało grono ekspertów.

– Godło „Teraz Polska” jest najbardziej prestiżowym konkursem, który potwierdza jakość zarządzania gminą i miastem. Nagroda jest dla Świdnicy dużym wyróżnieniem. Cieszymy się, że kapituła konkursu doceniła nasze starania i to, co dziś dzieje się w mieście. Udział w konkursie jest doskonałą promocją miasta w kraju i daje możliwość umacniania wizerunku Świdnicy. Godło „Teraz Polska” stanowić będzie oryginalne narzędzie budujące markę gminy. – mówi prezydent miasta Beata Moskal-Słaniewska, która odebrała nagrodę w Warszawie. Relację z wydarzenia będzie można zobaczyć w środę, 10 czerwca o godzinie 14.40 na antenie TVP1.
 

Laureatom Konkursu dla Gmin przysługuje prawo do: umieszczenia Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” na frontowej części budynku, w którym znajduje się wyróżniony Urząd Gminy (Miasta), umieszczenia Godła Promocyjnego „Teraz Polska”, wraz z informacją „Laureat Konkursu”, we wszelkich materiałach i drukach informacyjno – reklamowych dotyczących Urzędu oraz wykorzystywania w kampaniach informacyjnych prowadzonych w mediach, po wcześniejszej konsultacji projektu z Fundacją, umieszczenia Godła Promocyjnego „Teraz Polska” obok nazwy Gminy (Miasta) na tablicach drogowych informujących o wjeździe na teren nagrodzonej Gminy (Miasta), udziału w kampaniach reklamowych organizowanych przez Fundację wspólnie z innymi Laureatami, zniżek w opłatach za reklamę w określonych mediach współpracujących z Fundacją, korzystania ze zniżek wynegocjowanych przez Fundację na wybrane imprezy targowe i wystawiennicze, promocji w wydawnictwach, drukach reklamowych i tekstach promocyjnych Fundacji, prezentacji Laureatów na imprezach targowych i wystawienniczych w kraju i za granicą organizowanych przez Fundację, cyklicznego informowania o nagrodzonych gminach na konferencjach prasowych oraz spotkaniach z mediami, członkostwa w Klubie „Teraz Polska”.

(ecz, UM Świdnica)

{gallery}galerie/00beti{/gallery}

{fcomment}

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *