Telewizja na żywo z Książa

ksiaz inwestycje

ksiaz inwestycjeNajbliższe specjalne wydania poranka „Wstajesz i wakacje” odbędą się 20 lipca z Wrocławia i 21 lipca sprzed zamku Książ. Specjalne studio telewizyjne rozstawione będzie przed samym zamkiem na Dziedzińcu Honorowym.

Najbliższe specjalne wydania poranka „Wstajesz i wakacje” odbędą się 20 lipca z Wrocławia i 21 lipca sprzed zamku Książ. Specjalne studio telewizyjne rozstawione będzie przed samym zamkiem na Dziedzińcu Honorowym.ksiaz inwestycje

Realizatorzy zapraszają mieszkańców do odwiedzenia w niedzielę, 21 lipca zamku Książ i do udziału w tym niecodziennym wydarzeniu. Program na żywo telewizji TVN 24 będzie prowadził Jarosław Kuźniar. Program rozpocznie się o godzinie 7.00.
Jarosław Kuźniar z programem TVN 24 „Wstajesz i wakacje”, czyli wakacyjnym wydaniem porannego programu weekendowego “Wstajesz i weekend”, odwiedza najciekawsze miejsca w kraju. Tym razem przyjrzy się pięknemu Dolnemu Śląskowi i pięknemu Wałbrzychowi i jego okolicom.

Przez dwa miesiące wakacji ekipa „Wstajesz i wakacje” odwiedzi kilkadziesiąt miejsc w całej Polsce. Program można oglądać od 29 czerwca do 1 września 2013 roku w soboty i niedziele od godz. 7.00 do 11.00. W wakacyjnych porankach można posłuchać wywiadów ze znanymi osobami, rozmów z mieszkańcami, promowane są też regionalne atrakcje.
– Będziemy podglądać polityków oraz naszych widzów. Naszymi gośćmi będą także znani ludzie z regionów, które odwiedzimy – mówi Jarosław Kuźniar, który prowadzi program z różnych miejsc Polski.
Także w czasie programu realizowanego w zamku Książ o naszym mieście i regionie mówić będą ludzie, którzy ukochali energię Sudetów, którzy mieszkają tu z wyboru. Ludzie, którzy potrafią pokazać Polakom walory regionu wałbrzyskiego.

– Chcemy jeszcze bardziej skrócić dystans między nami a widzami, chcemy być w miejscach, które Polacy odwiedzają w wakacje – dodaje prezenter.
eg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *